Politikalarımız

Kalite,Gıda Güvenliği, Müşteri Memnuniyeti, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri Politikamız

Esmar Ticaret Ltd. Şti. olarak;
Öncü ve yenilikçi uygulamalarımızla lideri olduğumuz Eskişehir Perakende Sektörü’nde,fark yaratmak ve yüksek tüketici bilinci oluşturarak beklentiyi aşan hizmetler sunmak, yasal mevzuat ve düzenlemeler ile kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak sürekli gelişmeyi sağlamak tartışılmaz
ilkemizdir.

  • Müşterilerimizin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlarız. Müşterilerimize sağlıklı şartlarda, sağlıklı ürünler sunmak hizmet anlayışımızın ödün verilmez esasıdır.
  • Sürdürülebilirlik anlayışımızı, iş yapış şekillerimize yansıtmayı başarmış bir şirket olarak büyüme, verimlilik ve karlılıkta sektör liderliğimiz kalite anlayışımızın güvencesidir. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlar olarak birbirimize karşı dürüst olmayı, güven vermeyi ve etik değerleri korumayı temel alan çalışma anlayışı benimseriz.
  • İletişim kanallarımızdan bize ulaşan her türlü iletiyi, hizmet kalitemizi ileriye taşıyacağı bilinciyle kayıt altına alır, izler, raporlar ve sürekli iyileşmeyi amaçlarız. İletileri gizlilik esası doğrultusunda değerlendirir, objektif ve adil çözümler sunarak gelen öneriler doğrultusunda iş yapış biçimimizi güncelleriz.
  • İş yeri ortamımızdan kaynaklanabilecek sağlık ve güvenlik risklerine karşı çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi korumak amacıyla güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı hedefler, sürekliliğini sağlamak amacıyla proaktif yaklaşımlar sergileriz.
  • Çalışanlarımızın tecrübe ve yaratıcılıklarına önem veririz. Davranışsal ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla gerekli kaynak ve teknolojiyi temin ederek eğitim almalarını ve bilinçlenmelerini sağlarız.
  • Sosyal, toplumsal ve kültürel içerikli konulara duyarlılığın ve toplumsal değerlere katkıda bulunmanın sorumluluğunu taşırız.
  • Gelecek nesillere daha sağlıklı, yaşanabilir bir çevre bırakmak amacıyla; çevresel etkileri kontrol altında tutarak doğal kaynakların verimli ve tasarruflu kullanımına önem veririz. Çevre kirliliğinin azaltılmasına yönelik projelerimizle çevre dostu bir şirket olarak toplumsal duyarlılığımızı ve sorumluluğumuzu gelecek nesillere taşırız.
  • Kalite Yönetim Sistemleri’ni kurmaya, sürdürmeye ve geliştirmeye harcadığımız çabayı, Esmar Ticaret Ltd. Şti.’yi geleceğe taşımak için en önemli değer olarak görürüz.
Sipariş Oluştur
Sipariş Oluştur
Merhaba Lütfen Siparişinizi Oluşturunuz!